top of page
MagdaWix.png

Magdalena Kishizawa

Psycholog i psychoterapeutka. Kandydatka Portugalskiego Stowarzyszenia Psychoanalitycznego. Coach systemowy. Konsultant organizacji i trener zarządzania. Jest po kursie certyfikacyjnym Stowarzyszenia Psychoterapeutów Online (ACTO UK) oraz certytifkowanym terapeuta online (Niemieckie Stowarzyszenie Terapeutów Online - DGOB), członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Psychoterapii Psychoanalitycznej Relacyjnej (IARPP). Na emigracji od 25 lat. Pracuje w języku angielskim, niemieckim i polskim.

Pi photo zdjecie.jpg

Piotr Szmyt

Psychoterapeuta, kandydat Portugalskiego Stowarzyszenia Psychoanalitycznego. Trener interpersonalny. Prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji międzykulturowej, edukacji antydyskryminacyjnej, teatru uciśnionych oraz głębokiej ekologii. Mieszka i pracuje w Portugalii.

JoannaWix.png

Dr. Joanna Szwajcowska

Anglistka, psycholog i psychoterapeutka po Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Posiada European Certificate of Psychotherapy. Mieszkała i pracowała we Włoszech. Pracuje w języku angielskim, polskim i włoskim.

Melisa.jpg

Melisa Maras

Pedagog, terapeutka młodzieży. Członkini  Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Doświadczyła rodzinnych, międzykontynentalnych historii emigracyjnych jako dziecko. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w szkołach (państwowych i prywatnych) na wszystkich etapach edukacyjnych, przez lata prowadziła zajęcia i warsztaty artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Jesteśmy zespołem psychoterapeutów, którzy sami doświadczyli, jak to jest żyć poza Polską i z dala od rodziny. Budujemy na własnych doświadczeniach życia poza Polską jako expaci, koncentrując się na wspieraniu polskich emigrantów w trudnych chwilach. Długoletnie doświadczenie w pracy online jest naszym atutem. Jesteśmy tu aby pomóc ci stawić czoła trudnościom psychicznym, relacyjnym i emocjonalnym.

bottom of page