top of page

Poznaj swoje sny

Jungowska analiza marzeń sennych z psychoterapeutką. 

Sesje analizy snów są dla ciebie jeżeli:

Ewelina.jpg

Ewelina Maria Gawenda
Psychoterapeutka 

Jestem psychoterapeutką jungowską w szkoleniu i psycholożką. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Jestem również Śniącą od kiedy tylko pamiętam. Świat snów prowadzi mnie i fascynuje. Swoją pasją dzielę się prowadząc warsztaty rozwojowe i indywidualne sesje poświęcone pracy ze snami a także Ceremonie Kręgu Snów. W ramach współpracy z Roots Psychotherapy and Education mam przyjemność zaprosić Cię na cykl indywidualnych spotkań poświęconych pracy z wybranym przez Ciebie, ważnym snem.

Sign me up!

Zastanawiasz się co mogą oznaczać twoje sny?

Co noc otrzymujesz list. Czy go otworzysz i przeczytasz? Wysłany list jest napisany w języku symbolicznym, który bardzo dobrze znasz, kiedy śnisz. Niestety po przebudzeniu możesz mieć wrażenie, że sen jest bez sensu a Ty sam_a nic z niego nie rozumiesz.


Być może poszukując wskazówek, które pomogłyby Ci zrozumieć sen, sięgasz do senników albo popularnych portali internetowych. Problem w tym, że popularne senniki i strony internetowe oferują stereotypowe i bardzo uproszone rozumienie obrazów sennych. Pomijają przy tym całą złożoność snu, jego dynamikę, wzajemne relacje pomiędzy symbolami i - co najważniejsze - twoją indywidualną historię, wyjątkową osobowość i subiektywne skojarzenia.


Jeśli poszukujesz odpowiedzi na pytanie o znaczenie twojego snu, jesteś we właściwym miejscu. Z przyjemnością zapraszam Cię w podróż w głąb własnej nieświadomości, skąd możesz wyłowić wiele cennych skarbów. Mam dla Ciebie Pakiet 3 (rezerwowanych oddzielnie w kalendarzu na stronie) sesji indywidualnej pracy z wybranym przez Ciebie snem. Pewnie zastanawiasz się jak taka podróż będzie wyglądać?


Sesje pracy ze snem obejmują pogłębioną pracę z wybranym przez Ciebie snem. Na początku pomogę Ci spojrzeć na sen w obiektywny sposób, przyjrzymy się z jakich elementów składa się Twój sen, nauczę Cię jak rysować Mapę Snu. Następnie pomogę Ci rozwinąć Twój sen, tak aby nabrał znaczenia. Zajmiemy się również pogłębioną eksploracją sennych symboli.

Dzięki tym zabiegom możliwe stanie się wniesienie rozwiązania do sytuacji sennej. Ponieważ nasze sny są pełne konfliktów i nie rozwiązanych sytuacji ważne jest, aby kreatywnie doprowadzić je do końca. Na koniec zastanowimy się jak wyłuskaną ze snu mądrość możesz zamanifestować w swoim życiu.

bottom of page