top of page

Terapia indywidualna

Psychoterapia online to sposób na poprawę jakości życia i stawienie czoła osobistym i relacyjnym trudnościom.  Zarezerwuj pierwszą konsultację abyśmy mogli wspólnie lepiej określić jakiej pomocy potrzebujesz. Pierwsze spotkanie to też dla ciebie czas żeby zobaczyć jak współpracuje ci się z terapeutą oraz zadać wszystkie ważne pytania. 

REKOMENDACJE

Gorąco polecam Roots Psychoterapia - pracują z wrażliwością kulturową i szczerym zaangażowaniem. Mój terapeuta był był bardzo pomocny i miał dobry wgląd w moją bieżącą sytuację. Ważne, że łatwo nam było rozmawiać i otrzymywałam celne informacje o sobie. Wysoce profesjonalna analiza i rekomendacje. 

Alicja

Moje doświadczenie z Roots Psychoterapia było fantastyczne. Mój terapeuta był bardzo pomocny, empatyczny i miałam z nim dobry kontakt. Polecam pracę online z Roots Psychoterapia.

Jane

 

Kiedy psychoterapia jest potrzebna?

Relacja terapeutyczna może mieć różne cele i prowadzić do oczekiwanych zmian w jakości życia. Często tematami do pracy terapeutycznej są: obniżona samoocena, zachowania kompulsywne, niskie poczucie własnej wartości, lęk, utrata sensu życia, depresja, obniżony nastrój, zaburzenia odżywiania, nerwica, problemy w relacjach. Pracujemy również z osobami, które zgłaszają potrzebę lepszego poznania siebie i chcą odczuwać w życiu więcej satysfakcji w kontakcie z ich własnym wewnętrznym życiem, w relacjach z rodziną, w życiu zawodowym oraz w obszarze duchowości. W naszej terapii długoterminowej naszym celem jest wsparcie ciebie na drodze do stawania się tym, kim naprawdę jesteś.

 

Jak wygląda pierwsza konsultacja?

 

Podczas pierwszej konsultacji porozmawiamy o tym z czym się zmagasz. Postaramy się razem nazwać problem i zobaczyć jakie towarzyszą mu myśli i emocje. W trakcie spotkania będziesz mieć bezpieczną przestrzeń aby podzielić się tym co dla ciebie trudne i z czym aktualnie potrzebujesz wsparcia.  

Ile kosztuje i jak długo trwa sesja?

 

Sesje psychoterapii trwają 50 minut i kosztują 50 eur. Terapia odbywa się co tydzień w ustalonym dniu oraz godzinie.

 

Pierwsza konsultacja z 50% rabatem z kodem 1KONSUL . Kod można wprowadzić w podczas dokonywania rezerwacji.

Na czym polega psychoterapia online?

Głównym celem psychoterapii jest zmiana dotychczasowych wzorców psychologicznych oraz podświadomych przekonań, które wpływają na nasze postrzeganie rzeczywistości. W wielu przypadkach jest to element niezbędny do wprowadzenia trwałych życiowych zmian. Przez wiele lat organizowanie spotkań psychoterapeutycznych było możliwe jedynie w placówkach stacjonarnych. Dopiero badania z zakresu efektywności terapii zrewolucjonizowały spojrzenie na ten problem. Okazało się bowiem, że psychoterapia online jest w tym przypadku równie skuteczna, co standardowe podejście w formie stacjonarnej. To z kolei pozwoliło nam na wprowadzenie zmian do oferowanych usług. Nasz zespół ma nie tylko doświadczenie w pracy online, ale jest też przede wszystkim szkolony do prowadzenia terapii online przez brytyjskie ACTO (Association for Counselling and Therapy Online).

 

Jakie są efekty psychoterapii?

 

- dobra i osobista relacja z samym sobą oparta na szacunku, miłości i zaufaniu, lepsza samoocena i samoakceptacja

- weryfikacja dysfunkcjonalnych oczekiwań w stosunku do siebie, pracy, małżonków, partnerów, świata

- wzrost asertywności i umiejętności rozpoznawania własnych potrzeb, umiejętność ich wyrażania oraz mówienia innym "nie"

- zwiększona pewność siebie i spontaniczność​

- głębsze rozumienie siebie oraz innych

- akceptacja cierpienia jako części życia

- akceptacja szerszego spektrum emocji

bottom of page