top of page
Reading a Book

Jak rozmawiać z nastolatkiem?

WARSZTAT ROZWOJOWY DLA RODZICÓW

39 EUro

W trakcie warsztatu dowiesz się  o:

Warsztat odbędzie się poprzez Google Meet
30.10 godz. 9:00 czasu londyńskiego (10:00 w Polsce)

Inwestycja: 39 EUR

melisa_edited.jpg

Melisa Maras Psychoterapeutka 

Melisa jest psychoterapeutką pracującą z dorosłymi i młodzieżą. Specjalizuje się w pracy z nastolatkami. Dobrze zna wyzwania jakie niesie ze sobą emigracja oraz życie pomiędzy różnymi kulturami. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w szkołach (państwowych i prywatnych) na wszystkich etapach edukacji. Przez lata prowadziła zajęcia i warsztaty artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzięki doświadczeniu pracy terapeutycznej dobrze wie, co gra w duszy nastolatków i przed jakimi wyzwaniami stają ich rodzice.

Sign me up!

OPINIE UCZESTNIKÓW

Bardzo miła prowadząca, ciekawe i zaskakujące informacje o rozwoju psychicznym i fizycznym nastolatkow.

Joanna

Realne przykłady i profesjonalizm osób prowadzących zachęciły mnie do skorzystania z usług Roots Psychoterapia. 

Alina

Bardzo fajne przedstawienie wewnętrznego świata nastolatka. Dzięki temu mogę lepiej rozumieć swoje dziecko.

Piotr

Zastanawiasz się jak pomóc swojemu nastoletniemu dziecku?

Zastanawiasz się, co zmienia się w relacji z twoim nastoletnim dzieckiem i jak możesz mieć na te zmiany dobry wpływ? 

W trakcie dorastania relacje nastolatków z rodzicami wchodzą w specjalny okres. Dodatkowo w pandemii wśród młodzieży wzmogły się trudności w utrzymaniu dobrych relacji z rodzicami oraz problemy zdrowia psychicznego takie jak depresja czy izolacja.

 

To okres, w którym wyjątkowo ważne jest, aby zadbać o dobrą komunikację w rodzinie. To również czas na dostosowanie naszego stylu rozmowy do procesu dorastania dziecka. 

 

Rodzice czasem nie wiedzą jak pomóc nastolatkom, często choćby z tego powodu, że sami czują się przemęczeni i bezradni. Z czasem komunikacja w rodzinie staje się coraz trudniejsza i warto sięgnąć po dodatkowe wsparcie.

Nasz warsztat ma ci pomóc w tym jak porozmawiać z dzieckiem o emocjach i sprawach, na które dotychczas mogło zabraknąć czasu i miejsca - dorastanie, ciało, kontakty seksualne, konflikty, zagrożenia, miłość.

 

W trakcie warsztatów zdobędziesz praktyczne umiejętności, które pomogą ci stworzyć dobrą przestrzeń dla rozmowy ze swoim dzieckiem.

Warsztaty skierowane do rodziców dzieci w wieku: 9- 16

39 EUro

Nastolatek 5.jpg
bottom of page