top of page

KIEDY INNOŚĆ ŁĄCZY?

WARSZTAT ROZWOJOWY DLA KOBIET W ZWIĄZKACH MULTIKULTUROWYCH

38 EUro

18.jpg

Magdalena Kishizawa Psychoterapeutka i coach międzykulturowy

Magda jest psychologiem i coachem biznesu. Wspiera nie tylko międzynarodowe firmy, ale również prywatne osoby we wszystkich tematach związanych z komunikacją w relacjach międzykulturowych. Pracuje też jako terapeutka z kobietami z różnych kultur. Różnice kulturowe w związku to temat, który fascynuje ją nie tylko zawodowo. Prywatnie mieszka w Portugalii (wcześniej mieszkała w Anglii, Irlandii, Niemczech, Malcie i oczywiście Polsce). Jest w wieloletnim związku z Japończykiem.

Magdalena wie z autopsji i z teorii, przed jakimi wyzwaniami stoi każda kobieta wchodząca w związek z obcokrajowcem.

W trakcie warsztatu dowiesz się  o:

Warsztat odbędzie się poprzez Zoom
9.07 godz. 17:00 czasu londyńskiego

Sign me up!

Chcesz wzmocnić swój związek tak, aby był zbudowany na wzajemnym zrozumieniu, czułości i zaufaniu?

Czy związek z obcokrajowcem może się udać? Z jakimi wyzwaniami może zmierzyć się międzykulturowa para? Czy łatwiej żyłoby mi się z Polakiem?

Każdy związek wymaga inwestycji, wytrwałości i pracy. Kiedy jednak wiążemy się z kimś z innego kraju, musimy nauczyć się jeszcze więcej. O zwyczajach, o kulturze, o rodzinie. Zderzyć się z innym zrozumieniem wypowiadanych przez nas słów, z inną interpretacją naszych czynów. Pary międzykulturowe stale napotykają nowe nieznane problemy spowodowane innością, co może przeobrazić się we frustrację, niezrozumienie czy poczucie samotności. Jednocześnie związek z obcokrajowcem jest też niesamowitą przygodą i szansą poznanie samej siebie, naszej polskiej tożsamości i kultury naszego partnera.

Nasze warsztaty są dla Ciebie, jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak przekuć bycie innym w źródło energii dla Twojego związku. Na naszych warsztatach będziesz miała okazję poznać, jakie różnice kulturowe można napotkać w związkach biorąc pod uwagę naszą własną polską kulturę oraz czy i jak możesz im stawić czoła. Dodatkowo porozmawiamy "między słowami" i o tym jak się komunikować, aby wyrazić samą siebie, być zrozumianą i nie urazić drugiej, ważnej dla siebie, osoby.

Warsztaty skierowane do Kobiet w związkach mieszanych kulturowo

38 EUro

Happy Hugging Couple
bottom of page