Pytania i odpowiedzi

Na tej stronie zamieściliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania. 

Jakie są efekty psychoterapii?Kiedy psychoterapia jest potrzebna? Kiedy potrzebuje psychoterapii?Często tematami do pracy terapeutycznej są:

Pracujemy również z osobami, które zgłaszają potrzebę lepszego poznania siebie i chcą odczuwać w życiu więcej satysfakcji w kontakcie z ich własnym wewnętrznym życiem, w relacjach z rodziną, w życiu zawodowym oraz w obszarze duchowości. W naszej terapii długoterminowej naszym celem jest wsparcie ciebie na drodze do stawania się tym, kim naprawdę jesteś.


Ile kosztuje psychoterapia online? Jak wygląda pierwsza konsultacja?Pierwsza konsultacja to dla nas czas aby w atmosferze zaufania i akceptacji porozmawiać o twoich trudnościach i sytuacji życiowej. Aktualna praca (lub jej brak), relacje, rodzina i czas wolny oraz postrzeganie siebie i innych to obszary które pozwolą nam lepiej zrozumieć twoje psychologiczne, relacyjne, emocjonalne konflikty i wyzwania. Pod koniec sesji spojrzymy na to jak moglibyśmy razem współpracować i jak może przebiegać proces twojej psychoterapii. Sesje psychoterapii oraz pierwsza konsultacja kosztują 60 eur i trwają 50 min.

Jak działa psychoterapia online? Na czym polega psychoterapia online?Badania z zakresu efektywności terapii online zrewolucjonizowały spojrzenie na psychoterapię. Psychoterapia online może być  równie skuteczna, co standardowe podejście w formie stacjonarnej. Praca online różni się od pracy w gabinecie, jednak badania wskazują, że prowadzi do podobnych rezultatów.