Zespół

Magdalena Kishizawa


Psycholog i psychoterapeutka. Kandydatka Portugalskiego Stowarzyszenia Psychoanalitycznego. Coach systemowy. Konsultant organizacji i trener zarządzania. Jest po kursie certyfikacyjnym Stowarzyszenia Psychoterapeutów Online (ACTO UK) oraz certytifkowanym terapeuta online (Niemieckie Stowarzyszenie Terapeutów Online - DGOB), członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Psychoterapii Psychoanalitycznej Relacyjnej (IARPP). Na emigracji od 25 lat. Pracuje w języku angielskim, niemieckim i polskim.

Piotr Szmyt


Psychoterapeuta par i dorosłych. Ukończył 4 letnie szkolenie w podejściu psychodynamicznym. Aktualnie w 3 letnim szkoleniu Intensywna Krótkoterminowa Psychoterapia Dynamiczna (ISTDP)Trener interpersonalny. Prowadzi szkolenia z zakresu asertywności, komunikacji międzykulturowej, edukacji antydyskryminacyjnej. .

Melisa Maras 


Pedagog, terapeutka młodzieży. Członkini  Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Doświadczyła rodzinnych, międzykontynentalnych historii emigracyjnych jako dziecko. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w szkołach (państwowych i prywatnych) na wszystkich etapach edukacyjnych, przez lata prowadziła zajęcia i warsztaty artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.